SZTE JGYPK 2020. május

2020. május 27.

Beszélgetés Marton Ákos Barnabással és Vinkó Leóval, fiatal festőművészekkel, akik mindketten a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar rajz szakán végeztek. Évek óta alkotnak együtt, és dekorálnak: szórakozóhelyeken, fürdőben és épületek hatalmas tűzfalain csodálhatjuk meg monumentális munkáikat.

2020. május 27.

Dr. Döbör András dékán úr tájékoztatása a veszélyhelyzetet megelőző foglalkoztatási rend visszaállításáról.

2020. május 21.

Június 8-ig várják a hallgatók jelentkezését.

2020. május 14.

July 6th – 10th 2020, organized by University of Szeged (Hungary) with the participation of invited speakers from the member universities of the EUGLOH alliance:

Ludwig-Maximilians-Universität München (Germany)

Lund University (Sweden)

Universidade do Porto (Portugal)

Université Paris-Saclay (France)

2020. május 08.

Prof. Dr. Gellén Klára Rektorhelyettes Asszony levele.

2020. május 06.

Az idei matematika érettségi feladatsorban szerepelt a 2016-os nyári olimpiai játékok női súlylökő számának eredménylistája. A tanulóknak a hiányzó számokat kellett beírnia a jegyzőkönyvbe. Köztük a Rióban bronzérmet szerző Márton Anita dobásainak átlagát és szórását is.

2020. május 06.

A pályázat címe: Online és offline tanítási-tanulási módszerek a belügyi ágazatban

2020. május 06.

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem az Igazságügyi Minisztériummal együttműködve létrehozta a Nemzetek Európája Karrierprogramot. Letölthető a programra való jelentkezési lehetőségéről szóló plakát és Dr. Varga Judit miniszter asszony, valamint Koltay András rektor úr és Prőhle Gergely igazgató úr közös levele.

2020. május 05.

A EUGLOH projektben 2020 nyarán több online szakmai programra is tartanak, melyeken a Szegedi Tudományegyetem hallgatói is részt vehetnek. A programokon való részvételhez nem szükséges a szervező intézményhez kiutazni. A kurzusok teljesítését oklevél igazolja, mely az SZTE-n kreditekre váltható.

2020. május 04.

Ezúton tájékoztatom Önöket arról, hogy 2020. április 30-án megjelent A védelmi intézkedésekről szóló 168/2020. (IV. 30.) Korm. rendelet. Ennek 7.§-a rendelkezik a felsőoktatást illetően is.