SZTE JGYPK 2023. július

2023. július 27.

Az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Alkalmazott Pedagógiai Intézete PSZICHOLÓGUS kollégát keres MA/egyetemi végzettséggel pszichológiai témájú kurzusok megtartására fél vagy teljes állásban.

2023. július 26.

A SZÖG-ART Művészeti Egyesület és az SZTE JGYPK Művészeti Intézete meghívja Önt és barátait a Plein Air 2023. július 28-i zárórendezvényére.

2023. július 18.

Az Értelmiségi Szakszervezeti Tömörülés és a Szakszervezetek.hu meghirdeti a DuraKuti diplomamunka-pályázat 2023-at.

2023. július 14.

Pedagógusképzésre jelentkezők számára hirdet ösztöndíjprogramot a Szegedi Tudományegyetem és a Gál Ferenc Egyetem. A Zirzen Janka Ösztöndíjprogrammal a Magyarországon fellépő pedagógushiányt csökkentené a két felsőoktatási intézmény. A havi 100 000 forintos ösztöndíjprogram közvetlen kedvezményezettjei azon felvételiző diákok, akik első helyen jelentkeznek a Szegedi Tudományegyetem vagy a Gál Ferenc Egyetem valamely nappali tagozatos, szakmai gyakorlatot tartalmazó pedagógusképzésére.

2023. július 10.

Az MTA Szegedi Akadémiai Bizottság Művészeti Szakbizottsága tisztelettel meghívja Önt és barátait Király György festőművész Silentium című kiállítására.

2023. július 10.

A Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Diplomaátadó Ünnepségére július 15-én kerül sor a József Attila Tanulmányi és Információs Központban, ahol három, egymást követő ünnepség keretében idén közel 400 diplomát adnak át.

2023. július 10.

Az eduline.hu piacvezető oktatási portál idén is összeállította a tíz legnépszerűbb vidéki kart felsoroló listát. Az elsőhelyes jelentkezések alapján a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar is helyt kapott a népszerűségi listán.

2023. július 05.

A Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottsága értékelte a határidőre beérkezett pályázatokat. Az SZTE-n belül a JGYPK-ra eső létszámkvóta 8 fő (+ 1 fő tartalék).