SZTE JGYPK 2020. június

2020. július 22.

Oktatási napok: 2020. augusztus 28. és augusztus 31.

Jelentkezni 2020. augusztus 25-ig a fecske.andrea@jgypk.szte.hu e-mail

címen lehet!

2020. június 29.

Pusztai Virág a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Szakképzési, Felnőttképzési és Továbbképzési Intézetének adjunktusa. 2017-ben A televíziós műsorgyártás és műsorszerkesztés gyakorlati alapjai címmel megjelent tankönyvének egy felújított és újragondolt változatáról beszélgettünk.

2020. június 29.

Június 26-án Pedagógusnap alkalmából kari elismeréseket adott át Dr. Döbör András dékán úr.

2020. június 29.

Július elsejétől – többek között – sor kerülhet külföldi kiküldetések elrendelésére és hivatalos külföldi delegációk fogadására, valamint engedéllyel lehetőség van zárt és nyílt helyen a 100 főnél több személy részvételével tervezett rendezvények megtartására is. A kollégiumok kivételével az egyetemi épületek július elsejétől szabadon látogathatók.

2020. június 22.

Itt az alkalom, hogy megmutasd a kreativitásodat, egyéni látásmódodat! Oszd meg a kedvenc képedet arról, hogy milyen most a tanulás a négy másik EUGLOH egyetem közösségével!

2020. június 17.

Marton Ákos Barnabás és Vinkó Leó fiatal festőművészek, mindketten a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar rajz szakán végeztek. Évek óta alkotnak együtt, és dekorálnak: szórakozóhelyeken, fürdőben és épületek hatalmas tűzfalain csodálhatjuk meg monumentális munkáikat. Az alkotópárossal aktuális megbízásuk helyszínén beszélgettünk.

2020. június 12.

Az új koronavírus fertőzés terjedésének megelőzése érdekében a Szegedi Tudományegyetem szervezésében megrendezésre kerülő hivatalos rendezvények megtartása kapcsán Rektor Úr - a Coronavírus Ügyi Operatív Bizottság egyetértésével - úgy döntött, hogy a 2019/2020-as tanévben megrendezendő diplomaosztók, ballagások megtartására a COVID-19 járványügyi veszélyhelyzetre tekintettel, sem zárt téren, sem külterületen nem kerülhet sor.

2020. június 05.

Fontos információk a Főépületben található Jegyzetbolt működésével kapcsolatban.

2020. június 04.

A nemzeti felsőoktatási ösztöndíj pályázatok beadási határideje a hallgatók számára 2020. július 7. (kedd) 23:59 óra.

A nemzeti felsőoktatási ösztöndíj pályázatokat kizárólag elektronikusan a Modulo (https://modulo.etr.u-szeged.hu/) felületen lehet benyújtani a pályázati űrlap kitöltésével és a mellékletek csatolásával.

2020. június 03.

Az Interaktív Természetismereti Tudástár a Csermely Környezetvédelmi Egyesülettel közösen idén is megszervezi a Kis Tudós Táborát.

• ápr
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)