SZTE JGYPK 2021. július

2021. július 30.

Tisztelt Kolléganők/Kollégák! A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Karon a Kari Tanács tagjainak választására 2021. július 20. és 22. (második forduló) között került sor.

2021. július 29.

Kedves Másodéves Hallgatók! Idén pótlásra kerül a tavaly elmaradt Gólyatábor, így Ti is jelentkezhettek gólyának!

2021. július 26.
Jelentkezz a 2021. évi pótfelvételi eljárás keretein belül a JGYPK-ra, akár államilag finanszírozott képzéseinkre! Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 8.
2021. július 24.

Több száz leendő hallgató várta a ponthatárok kihirdetését a Dugonics téren július 22-én.

2021. július 22.

Összefoglaló az Általános és Környezetfizikai Tanszék szervezésében, a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Főépületében megrendezett Bor Pál Fizikaversenyről.

2021. július 21.

Kedves Kolléga!

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kara Külügyi és Innovációs irodájába (http://www.jgypk.u-szeged.hu/kulugyi-innovacios-iroda/kulugyi-innovacios-iroda) keresünk 1 fő angolul jól beszélő ügyintéző munkatársat mielőbbi kezdéssel.

2021. július 20.

Tekintettel arra, hogy a 35. OTDK online módon került megrendezésre 2021. tavaszán, az Országos Tudományos Diákköri Tanács célként jelölte ki, hogy a legjobbak számára megteremtse a személyes részvételű konferencia lehetőségét (amennyiben a járványügyi helyzet is lehetővé teszi), széles nyilvánosság biztosításával. Ennek érdekében hirdeti meg 2021. október 1-re a Testnevelés- és Sporttudományi Szekció OTDK Plusz elnevezésű eseményt.

2021. július 20.

Tisztelt Kolléganők/Kollégák! A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Karon a Kari Tanács tagjainak választásra 2021. július 20. és 22. (második forduló) között kerül sor.

2021. július 14.

A Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Diplomaátadó Ünnepségére július 11-én került sor a Belvárosi Moziban a Zsigmond Vilmos teremben, ahol három, egymást követő ünnepség keretében idén közel 250 diplomát adtak át. Dr. Döbör András, a Kar dékánja ünnepi beszédében köszöntötte a végzős hallgatókat.

2021. július 09.

Frissités:

Az SZTE Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottság 2021. július 20. napján rangsorolta az ösztöndíjra pályázókat és egyhangúlag jóváhagyta a Kar által javasolt listát.

A döntéssel kapcsolatos esetleges egyszerűsített jogorvoslati kérelmüket az oktatási rektorhelyettesnek címezve, a Kar Dékáni Hivatalába (oktdh.jgypk@szte.hu) juttassák el legkésőbb 2021. július 26. (hétfő) éjfélig.
-------------
2021. július 08.

Az SZTE JGYPK Gyógypedagógus-képző Intézet 2021. június 7-én, hétfőn "Együtt az úton..... innen és határon túl" címmel online gyógypedagógiai szakmai konferenciát szervezett. A konferencia idei témája az inkluzív nevelés, oktatás volt - a program során a Gyógypedagógus-képző Intézet oktatói tartottak előadásokat az inkluzív nevelés és oktatás témakörében.

2021. július 07.

Ezúton tájékoztatom a Kollégákat, hogy a belső struktúra váltás okán, 4 intézet által korábban megválasztott képviselő és pótképviselő Kari Tanács mandátuma megszűnt. A kari Választási Előkészítő Bizottság ezért a 4. választási körzet: Alkalmazott Egészségtudományi és Környezeti Nevelés Intézetbe, valamint a 9. választási körzet: Szakképzési, Felnőttképzési és Tudásmenedzsment Intézetbe Kari Tanács képviselő és pótképviselő választást ír ki.