SZTE JGYPK 2019. július

2019. július 19.
2019. július 13-án rendezték meg a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Diplomaátadó Ünnepségét a Tanulmányi és Információs Központban.
2019. július 16.

A Tanulmányi Osztály keddtől (2019.07.16.) nyári nyitvatartási rend szerint, hétfőtől-péntekig 8-12 óráig tart ügyfélfogadást.

2019. július 11.

A rangsor továbbításra kerül a Rektori Hivatal és a Minisztérium felé.

Jogorvoslattal lehet élni, melyet a Dékáni Hivatalba, a közkapcsolati dékánhelyettesnek (Dr. T. Molnár Gizella) címezve kell eljuttatni 2019. július 15. hétfő 12 óráig.

A végleges döntés nyár végére várható.

2019. július 10.

A Szegedi Tudományegyetem Hattyas sori kampuszában 1,6 milliárd forint kormányzati támogatásból alakítanak ki modern atlétikai centrumot, amelynek része egy 400 méteres 8 sávos rekortán borítású atlétika pálya és egy 80x10 méteres fedett futófolyosó. A pálya belsejében füves labdarúgópálya és a technikai számokat kiszolgáló területek, így például súlylökő, gerelyhajító, diszkoszvető, kalapácsvető, magasugró, távolugró és gyakorlópályák is helyet kapnak. Az 1,6 milliárd forintos beruházásnak köszönhetően egy 300+100 főt befogadó lelátó, konditerem, és egy 80-100 férőhelyes öltözőblokk is épül.

2019. július 08.

A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága pályázatot hirdet a felsőoktatási intézmények nappali vagy levelező tagozatán, jogi, igazgatási, társadalom- és gazdaságtudományi, műszaki, informatikai vagy orvos képzési területen tanuló roma származású fiatalok tanulmányainak eredményes befejezésének elősegítésére és a büntetés-végrehajtási pálya választásának ösztönzésére.

Rendezvénynaptár