Az SZTE JGYPK kutatóműhelyei

Dr. habil. Farkas Éva

feva@jgypk.szte.hu


Dr. Juhász Valéria

juhaszvaleria@jgypk.szte.hu 


Prof. dr. Benkő Zsuzsanna

Dr. habil. Tarkó Klára

Fogyatékosságtörténeti Kutatóműhely

Prof. dr. habil. Pukánszky Béla

bela@pukanszky.hu 


Gyógypedagógia és zene

Dr. Tiszai Luca

tiszailuca@jgypk.szte.hu


Identitáskutató Műhely

Gerencsérné dr. Újvári Edit

ued@jgypk.szte.hu


Ifjúságkutató Csoport

Dr. Jancsák Csaba

jancsak@jgypk.szte.hu


Két (tanítási) nyelvűség / CLIL Kutatócsoport

Dr. Bakti Mária

bakti@jgypk.szte.hu 


Kiss Áron Neveléstörténeti Tehetségműhely

Dr. Fizel Natasa

natasa@jgypk.szte.hu


Környezet-toxikológiai Kutatóműhely (KtKm)

Dr. habil. Gálfi Márta

galfi@jgypk.szte.hu


László Ferenc Sporttudományi Kutatóműhely

Dr. Győri Ferenc

gyori@jgypk.szte.hu 


MTA-SZTE Elbeszélt Történelem és Történelemtanítás Kutatócsoport

Dr. Jancsák Csaba

jancsak@jgypk.szte.hu


Művészettel az Oktatásért Kutatócsoport (MűOK)

Magonyné dr. habil. Varga Emőke

vargaemoke@jgypk.szte.hu

Dr. Dombi Józsefné

Dr. Pintér Klára

Művészetelméleti és Művészetpedagógiai Kutatócsoport

Dr. habil. Máté Zsuzsanna

mate.zs@vnet.hu 


Ne csak beszéljünk róla – Resztoratív konfliktuskezelés a kisgyermeknevelésben

Soós Katalin

sooska@jgypk.szte.hu


Nyitott Szemmel Kutatóműhely (NYISZ)

Dr. Gál Anikó

ganiko@jgypk.szte.hu

Hódi Ágnes

agihodi@gmail.com

SZTE Hidroökológia Kutatócsoport (Hydroecology Research Group University of Szeged)

Dr. Szalma Elemér

szalma@jgypk.szte.hu


SZTE Pedagógiatörténeti Kutatócsoport

Dr. habil. Nóbik Attila

nobik@jgypk.szte.hu


Táj- és Környezetesztétikai Kutatócsoport

Dr. Karancsi Zoltán

karancsi@jgypk.szte.hu


Zenepedagógia Kortárszenei Kutatóműhely

Dr. Dombi Józsefné

dombi5@freemail.hu 


Zongora Hangszerjáték, Kamarazene és Daléneklés Előadóművészeti Kutatóműhely

Prof. dr. Maczelka Noémi

maczelka@jgypk.szte.hu