SZTE JGYPK 2019. augusztus

2019. augusztus 18.

Tájékoztatjuk Munkatársainkat és Látogatóinkat, hogy a Szegedi Vízmű Zrt. Boldogasszony sugárúton végzett munkálatai egyelőre nem fejeződtek be, így a főépület udvari parkolójának használata továbbra sem lehetséges, a jelenlegi tájékoztatás szerint várhatóan szeptember 13-ig.

Kérjük megértésüket és türelmüket!

2019. augusztus 29.

Az SZTE Nemzetközi Mobilitási Iroda közzétette a 2019/2020. tanévre vonatkozó ERASMUS+ pótpályázati felhívást, melyet megtalálhatnak az alábbi honlapon: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/

A pályázatokat a tanszéki ERASMUS+ koordinátor összesíti és adja át a Külügyi és Innovációs Irodának.

A pótpályázaton azok a kollégák vehetnek részt, akik még nem adtak le oktatók esetében 2, adminisztratív dolgozók esetében 1 pályázatot a teljes tanévre.

A pályázati anyagok kari leadási határideje: 2019. szeptember 20. péntek 13:30

2019. augusztus 29.

2019. augusztus 22-23-án zajlott Karunkon a CLIL HET (Content and Language Integrated Learning- Higher Education Teacher) projekt nyitókonferenciája. A projekt célja a felsőoktatás nemzetköziesítésének elősegítése, ezen belül az egyetemi oktatók támogatása kurzusaik angol nyelven történő megtartásában.

2019. augusztus 26.

A Szegedi Tudományegyetem és az Újvidéki Egyetem hallgatóinak és oktatóinak részvételével 2019. augusztus 23-án Tiszakécskéről indult útjára az a több mint 300 km-es tiszai kajak-kenu vízitúra, mely az Interreg-IPA CBC Programme Hun-gary-Serbia (HUSRB/1602/31/0204) WATERTOUR pályázati program keretében célul tűzte ki a folyó torkolatának elérését.