SZTE JGYPK 2022. június

2022. július 07.

A Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottsága értékelte a határidőre beérkezett pályázatokat. Az SZTE-n belül a JGYPK-ra eső létszámkvóta 8 fő (+ 1 fő tartalék).

2022. június 30.

A Szegedért Alapítvány és a SZÖG-ART Művészeti Egyesület tisztelettel és szeretettel meghívja Önt és barátait 2022. július 2-án, szombaton a TÉRSZÖGEK című szoborkiállítás megnyitójára a Wagner Udvarba.

2022. június 30.

A Szegedi Tudományegyetem energiatakarékossági okokból az energiaárak rendkívüli alakulására tekintettel 2022. augusztusában - a korábbi évekhez hasonlóan - rendkívüli központi bezárást rendel el az alábbiak szerint.

2022. június 28.

Már nagyon izgatott vagy, igaz? Alig várod, hogy kiderüljön szeptembertől melyik szakon folytathatod a tanulmányaidat?

Kövesd velünk élőben a ponthatárok kihirdetését és ünnepeljük meg közösen az új, SZTE-s életed kezdetét!

2022. június 20.

Szeretettel meghívjuk Önt és érdeklődő ismerőseit néhai Avasi Béla, a zenetudományok kandidátusa emlékére szerveződő hálaadó szentmisére, melyre 2022. július 20-án 12,00 órakor kerül sor a Budapest-gazdagréti Szent Angyalok Plébánián.

2022. június 16.

Dr. habil. Tarkó Klára a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Alkalmazott Egészségtudományi és Környezeti Nevelés Intézet intézetvezetője, az Egészségszociológia és Életmód Tanszék tanszékvezető főiskolai tanára volt az egyik plenáris előadója a XIX. Országos Sporttudományi Kongresszusnak.

2022. június 16.

A hagyományt követve idén is meghirdetésre került a SZTE Innovációs Díj Pályázat.

2022. június 13.

Szívesen kieresztenéd a gőzt mielőtt megtudod, hogy felvettek az Egyetemre? Van egy jó hírünk a számodra: Érettségi after partyt szervez a Szegedi Tudományegyetem!

2022. június 10.
2022. június 09.

A 2022-es tavasz záróprogramjai jönnek a Mentor(h)áló Pedagógiai esték sorozatában.

2022. június 09.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Gyógypedagógus-képző Intézet ismét nagyszerű továbbképzési, fejlődési lehetőséget kínál a dél-alföldi régió köznevelési intézményeiben dolgozó kollégák részére - mindezt egy ingyenes szakmai műhelynap keretein belül!

2022. június 09.

2022. június 8. és 10. között rendezik meg a „Sporttudomány Magyarországon 2022” - „Sporttudomány az egészség és a teljesítmény szolgálatában” című XIX. Országos Sporttudományi Kongresszust. A kongresszus főrendezője a Magyar Sporttudományi Társaság (MSTT), társszervezője pedig a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar.

2022. június 07.

Az SZTE JGYPK SZFTI Mozgóképkultúra Tanszékének televíziós műsorkészítő szakos hallgatói minden évben egy vizsgafilmmel zárják a tanulmányaikat. Ezek az utolsó féléves szakmai gyakorlat keretében, a gyakorlatvezetők (Bari Attila, Dr. Fejős Sándor, Dr. Forró Lajos, Dr. Pusztai Virág) mentorálásával készülnek. Az idén a Tanszék meghirdette a „2021/22-es tanév legjobb vizsgafilmje” versenyt.

2022. június 03.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Karán 2022. június 2-án Pedagógusnapi Ünnepi Kari Tanácsülést tartottak, ahol több éves pedagógiai tevékenységük elismeréseként kitüntetésekben részesítették a Kar pedagógusait.

2022. június 01.

A Tiszatáj Könyvek sorozatban jelent meg Konrád György és Rácz Lajos „beszélgetőkönyve”. A kötetről, a három éve elhunyt íróról Rácz Lajossal Gyenge Zoltán beszélget.

• ápr
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)