SZTE JGYPK 2022. december

2022. december 29.

A Nemzeti Felsőoktatási Törvényben 2022. december 20-i hatállyal megjelent változásokkal kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk a Szegedi Tudományegyetem hallgatóit. Azok a hallgatók, akik 2021. augusztus 31-ét követően tettek záróvizsgát, de nyelvvizsga hiányában oklevelüket nem vehették át, a jogszabály-módosítás alapján mentesültek a korábban előírt nyelvvizsga- kötelezettség alól.

2022. december 17.

Legyél TE is TESO a balatoni vagy az erdélyi Erzsébet-táborokban!

Csatlakozz az ország legnagyobb táboroztatási programjának csapatához! Táboroztass 2023 nyarán Zánkán, Fonyódligeten vagy Erdélyben az Erzsébet-táborokban.

2022. december 08.

Az SZTE JGYPK Mentor(h)áló Központ mindkét sorozatában évadzárásra készülnek a következő napokban - érdemes kihasználni az idei utolsó tanulási és feltöltődési lehetőségeket!

2022. december 07.

Már hagyomány, hogy az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Nemzetiségi Intézetének oktatói és hallgatói december elején találkoznak azzal a céllal, hogy bemutassák a legújabb köteteiket, és ismertessék az oktatási eredményeiket. Intézetünk 2022. évi mérlegét december 8-án (csütörtökön), a JGYPK Tanácstermében ismerhetik meg az érdeklődők (Boldogasszony sgt. 6. II. emelet), 11 órától.

2022. december 06.

Tisztelettel meghívjuk Önt 2022. 12.10-én 17 órára, a Fények és formák című kiállítás sorozat harmadik megnyitójára.

2022. december 01.

Az SZTE JGYPK AEKNI Környezet – Biológia és Környezeti Nevelés Tanszék „Integrált Természettudomány Oktatásmódszertani Kutatóműhely” „Kihívás Játék” címmel mutatja be eddigi munkájának eredményeit, amelyben „Történetalapú kooperatív problémamegoldás” alkalmazásával a STEM + PBL technikákra építetten megvalósuló köz- és felsőoktatásban alkalmazható tudástranszfert valósít meg.