Bezár

Kutatás

Az SZTE JGYPK kutatóműhelyei

2023. február 08.
3 perc

Kiss Mária Rita

kiss.maria.rita@szte.hu

2019. február 13.
17 perc

Dr. Juhász Valéria

juhasz.valeria@szte.hu


2019. február 13.
8 perc

Prof. dr. habil. Pukánszky Béla



2023. február 08.
11 perc

Dr. Tiszai Luca

tiszai.luca@szte.hu

2023. február 08.
4 perc

Dr. Molnár Zsolt

molnar.zsolt.02@szte.hu

2020. október 22.
11 perc

Dr. habil. Keczer Gabriella

keczer.gabriella@szte.hu

2019. február 13.
3 perc

Dr. Fizel Natasa

natasa@jgypk.szte.hu


2019. február 13.
13 perc

Dr. Karancsi Zoltán egyetemi docens (SZTE JGYPK Testnevelési és Sporttudományi Intézet)

karancsi.zoltan.janos@szte.hu



2023. február 08.
9 perc

Dr. Sós Katalin

sos.katalin@szte.hu

2019. február 13.
11 perc

Dr. habil. Gálfi Márta

laszlone.galfi.marta@szte.hu


2019. február 13.
14 perc

A kutatóműhely vezetője:

Dr. Molnár Andor, főiskolai docens

molnar.andor@szte.hu


2021. november 03.
8 perc

Dr. habil. Tarkó Klára

tarko.klara@szte.hu

2019. február 13.
9 perc

Dr. habil. Jancsák Csaba

jancsak.csaba@szte.hu


2019. február 13.
5 perc

Dr. habil. Máté Zsuzsanna

mate.zsuzsanna@szte.hu


2019. február 13.
21 perc

Magonyné dr. habil. Varga Emőke

magonyne.varga.emoke@szte.hu

2019. március 21.
3 perc

Soós Katalin

soos.katalin@szte.hu


2019. február 13.
4 perc

Dr. Gál Anikó

gal.aniko@szte.hu

Dr. Hódi Ágnes

hodi.agnes@szte.hu

2019. február 13.
6 perc

Dr. Szalma Elemér

szalma@jgypk.szte.hu


2019. február 13.
6 perc

Dr. habil. Jancsák Csaba

jancsak.csaba@szte.hu


2023. február 08.
5 perc

Dr. Bakti Mária

bakti.maria@szte.hu

2020. december 03.
4 perc

Dr. Illyés Szabolcs József

illyes.szabolcs.jozsef@szte.hu

2019. február 13.
3 perc

Dr. habil. Nóbik Attila

nobik@jgypk.szte.hu


2023. február 08.
7 perc

Dr. Asztalos Andrea

asztalos.andrea@szte.hu

2019. február 13.
5 perc

Dr. Dombi Józsefné

dombi_5@hotmail.com

2019. február 13.
6 perc

Prof. Dr. Maczelka Noémi DLA

maczelka.noemi@szte.hu


Aktuális események

Rendezvénynaptár *

  • máj
    25
    SZTE JGYPK Főépület, Szeged, Boldogasszony sgt. 6.,II. em. Interaktív Tudástár Kis-biológia terem
    09:00 - 14:00
    SZTE JGYPK Főépület, Szeged, Boldogasszony sgt. 6.,II. em. Interaktív Tudástár Kis-biológia terem
    09:00 - 14:00
  • máj
    25
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Szeged, Boldogasszony sgt. 6.
    09:40 - 15:00
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Szeged, Boldogasszony sgt. 6.
    09:40 - 15:00
  • *
    máj
    31
    SZTE JGYPK Békési Imre terem (Szeged, Boldogasszony sgt. 6.)
    11:00 - 13:00
    SZTE JGYPK Békési Imre terem (Szeged, Boldogasszony sgt. 6.)
    11:00 - 13:00

Kapcsolódó hírek