150_cover_1170x430

A reflektív olvasás és a kreatív írás szerepe az iskolai fejlesztésben című műhelyfoglalkozás - Fotógalériával

2023. szeptember 28.

Az SZTE JGYPK Magyar és Alkalmazott Nyelvészeti Tanszékének szervezésében Dr. habil. Béres Judit, PhD (személyközpontú tanácsadó, irodalomterapeuta és tanár) A reflektív olvasás és a kreatív írás szerepe az iskolai fejlesztésben címmel tart műhelyfoglalkozást.

A tréning ideje: 2023. 10. 05., csütörtök, 14:30–17:15.

Helye: 6725, Hattyas utca 10., 3-as épület, 3009-es terem.

Kérjük, részvételüket jelezzék az: alknyelv.jgypk@szte.hu ímélcímen 2023. 10. 03-ig!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt.

A_reflektiv_olvasas_es_a_kreativ_iras_szerepe_az_iskolai_fejlesztesben

Az iskolai és az iskolán kívüli személyiségfejlesztésben magától értetődő módon áll rendelkezésünkre az olvasás és az írás mint eszköz. De vajon ki tudjuk-e használni a nyelvművészetekben és az emberi kapcsolódásokban rejlő hatalmas fejlesztő potenciált? Egyáltalán miben más és mit ad a résztvevőknek, ha az olvasás reflektív és az írás kreatív, s ráadásul mindez egy interaktív, érzelmileg is megtartó közösség kereteiben valósul meg? A workshop számos gyakorlati példán keresztül járja körül, hogy milyen módokon lehet fejlesztő hatású a komplex irodalomterápia.

Tájékoztatjuk, hogy a rendezvényen való részvétellel hozzájárul ahhoz, hogy Önről képek, illetve videó felvételek készüljenek, amelyeket a szervező közzé tehet saját megjelenési felületein, és felhasználhat kommunikációjában.