Bezár

A Német és Német Nemzetiségi Tanszék hallgatójának sikere a 35. OTDK-n

2021. április 26.
1 perc

Lantos Viktória V. éves magyar-német szakos hallgatónk a XXXV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Tanulás-és Tanításmódszertani - Tudástechnológiai Szekció "Idegen nyelvek tantárgy-pedagógiája II." szekciójában pályaművével I. helyezést ért el.

A díj mellé publikálási lehetőséget kapott a "Jahrbuch der ungarischen Germanistik"című, nagyon elismert szakmai évkönyvben. Német nyelvű dolgozatának címe: "DaFnE-Konzept in den DaF-Lehrwerken für die Sekundarstufe in Ungarn".

Témavezetője: Dr. Sárvári Tünde főiskolai docens.

Gratulálunk Lantos Viktóriának és témavezetőjének!

Aktuális események

• *
    már
    6
    SZTE JGYPK Rajz-művészettörténet Tanszék (6723 Szeged, Brüsszeli krt. 37.)
    11:00 - 18:00
    SZTE JGYPK Rajz-művészettörténet Tanszék (6723 Szeged, Brüsszeli krt. 37.)
    11:00 - 18:00
  • *
    már
    9
    SZTE JGYPK Rajz-és művészettörténet Tanszék földszintje, a frissen felavatott Vinkler Galéria aulája (6723 Szeged, Brüsszeli krt. 37.)
    16:00 - 18:00
    16:00 - 18:00