00001_20211001_X14_9442

Média, edukáció, felelősség – tudományos konferencia és televíziós szakmai nap - Galériával

2024. március 11.

A rendezvény időpontja: 2024. március 20-21.

A rendezvény helyszíne: Hattyas u. 10. IV. épület, Panorámaterem

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, Szakképzési, Felnőttképzési és Tudásmenedzsment Intézetének Mozgóképkultúra Tanszéke és a Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottság, Állampolgári Kompetenciák Munkabizottsága tudományos konferenciát és televíziós szakmai napot szervez a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar 150 éves jubileumi évének részeként. Március 20-án a médiatudományhoz és határterületeihez kapcsolódó előadások tekinthetők meg. Március 21-én pedig a régióban működő televíziók vezetői, képviselői mutatkoznak be, majd vitatják meg egy kerekasztal-beszélgetés keretében a szakma előtt álló kihívásokat.

Média, edukáció, felelősség – tudományos konferencia

Média, edukáció, felelősség – Televíziós szakmai nap

Media_edukacio_felelosseg_konferencia_es_szakmai_nap_program-1