borito

2023. április 05.

Plakat_2

Időpontja:

I. turnus: 2023. június 26-30.

II. turnus: 2023. július 3-7.

Jelentkezési határidő: 2023. június 16.

A jelentkezés életkori feltétele: az általános iskola első évfolyamát elvégzett tanulók jelentkezhetnek.

Helyszín: SZTE JGYPK Interaktív Természetismereti Tudástár Szeged, Boldogasszony sgt. 6. II. emelet

Naponta: 8.00-16.00-ig

Étkezés: A tábordíj az ebédet tartalmazza, tízórairól és uzsonnáról a jelentkezők egyénileg gondoskodnak.

A tábor díja: 27 000 Ft /fő/ turnus

A tábor programjából:

A táborba azoknak a gyermekeknek a jelentkezését várjuk, akik különösen érdeklődnek a természettudományok iránt, szívesen megismerkednének az Interaktív Természetismereti Tudástár gazdag gyűjteményével, kipróbálnának kémiai, fizikai, biológiai kísérleteket, bepillantanának a 3D nyomtatás világába, örömmel vennének részt olyan kiránduláson, amely során az ott élő növényeket, állatokat figyeljük meg, mindezt élményszerűen, játékokkal, kézműves foglalkozásokkal kiegészítve.

További információ a tudastar.jgypk@szte.hu e-mail címen, valamint a

+36 62 544 753 telefonszámon kérhető.

A kitöltött lapokat a juhasz-goz.szilvia@szte.hu címre kérjük beküldeni!

A jelentkezési lapok itt letölthetők:

Jelentkezési lap_Kis_Tudós_Tábor.pdf

Jelentkezési lap_Kis_Tudós_Tábor.docx