foep_nappal

Fizel Natasa előadása a Szegedi ÓVI „Módszertani pedagógiai napok” programsorozatának záró konferenciáján

2023. április 03.

2023. március 20-án az IH Rendezvényközpontban Dr. Fizel Natasa, az SZTE JGYPK Alkalmazott Pedagógiai Intézet Intézetvezető főiskolai docense „Az óvoda-iskola átmenet problematikájának megjelenése a magyar pedagógiai szaksajtóban” címmel tartott nagy sikerű előadást a Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata Óvodák Igazgatósága „Módszertani pedagógiai napok” programsorozatának záró konferenciáján.

Az ünnepségen a szakmai előadás előtt Bartáné Tóth Mária Magdolna Szeged ÓVI igazgatója köszöntötte Szeged óvodapedagógusait, és átadásra kerültek a Pedagógus Szolgálati Emlékérmek a 2022-ben nyugdíjba vonult szegedi óvodapedagógusok részére.

Galéria és a konferencia részletes programja itt:

Fotók: Ocskó Ferenc