foep_nappal

Iskola a határon - III. Neveléstudományi és Neveléslélektani Konferencia

2022. március 21.

A Tokaj-Hegyalja Egyetem Comenius Intézet Neveléstudományi Tanszéke meghirdeti az Iskola a határon III. neveléstudományi és neveléslélektani tudományos konferenciát.

Téma: Megküzdés, fejlődés, nevelés

A rendezvény célja:

A pedagógusokat, képzőhelyeket, szülőket és hallgatókat egyaránt foglalkoztató témák kerülnek a középpontba, mint a nehézségekkel való megküzdés, a tanulás és a fejlődés. A képzés határait szeretnénk tágítani, azzal, hogy előadóink aktuális neveléstudományi elméleteket és gyakorlatokat kínálnak pedagógusképző szakembereknek, hallgatóinknak, gyakorló pedagógusoknak, vagy akár érdeklődő szülőknek. A téma kutatói szakmai találkozónkon vitathatják meg, a Sárospataki Pedagógiai Füzetek tanulmánykötetünkben publikálhatják tudományos eredményeiket akár angol nyelven is.

A konferencia időpontja: 2022. május 19. (csütörtök)

A konferencia helye: Tokaj-Hegyalja Egyetem, Sárospatak, Eötvös út 7.

Jelentkezés a szakmai-módszertani napra előadónak:

Szeretettel várjuk a gyermekek oktatásával, nevelésével, fejlődésével, fejlesztésével foglalkozó szakembereket, a téma kutatóit.

A regisztráció online történhet az alábbi link alatt található űrlap kitöltésével:

Az előadást tartani kívánó kollégákat arra kérjük, hogy az előadásuk absztraktját minimum 1500, maximum 2500 karakter terjedelemben küldjék el, a konferencia e-mail címére (iskola.hataron@unithe.hu ).

A részvétel ingyenes.

A regisztráció határideje:

Résztvevőknek, érdeklődőknek: 2022. május 16.

Előadóknak absztrakttal: 2022. április 15.

Kapcsolat: iskola.hataron@unithe.hu

További tudnivalók a Tokaj-Hegyalja Egyetem honlapján a „Tudomány” menüpont alatt (www.unithe.hu).

Iskola_a_hataron_felhivas_1.3_online