278197662_7358836927491274_5248973441404192019_n

Karunk látta vendégül Barbara Oakley professzort, a Learning How to Learn világhírű Coursera kurzus oktatóját

2022. április 07.

2022. április 4.-én karunkra látogatott Prof. Dr. Barbara Oakley, a mérnöki tudományok egyetemi tanára, a Learning How to Learn és a Szegedi Tudományegyetemen a Tanulás Tanulása címmel magyar nyelvre is lefordított világhírű Coursera kurzus megálmodója és oktatója.

Vendégünket Prof. Dr. Drahota-Szabó Erzsébet általános és tudományos dékánhelyettes, Dr. habil. Tarkó Klára oktatási és innovációs dékánhelyettes és Dr. Bakti Mária intézetvezető asszonyok fogadták. Karunk szakmai munkájának megismerése és rövid beszélgetés után Professzor Asszony megtekintette az Interaktív Természetismereti Tudástárunkat. A látogatásról készült fényképek és a Professzor Asszonnyal készült interjú itt megtekinthető.