nemzeti-felsoktatsi-sztndj-nneplyes-tadja_45392216291_os

Átadták a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjakat

2018. október 18.

Az átadóra 2018. október 17-én szerdán került sor Karunk Tanácstermében.

Karunkon 9 hallgatónak ítélték oda az ösztöndíjakat, melyeket ünnepélyes keretek között adtak át. A díjazottakat karunk dékánja, Dr. Döbör András, valamint közkapcsolati dékánhelyettese, T. Molnár Gizella, illetve Molnár Evelin (HÖK) köszöntötték.

Az ösztöndíj nyertesei igen erős mezőnyből kerültek ki. A pályázatok elbírálásának szempontjai közé tartoztak a tanulmányi eredmények, a nyelvvizsgák, az OTDK és egyéb tanulmányi versenyeken elért eredmények. A "legjobbak díját" karunkról 9 hallgató vehette át:

Alapképzés:

Andrásik Ilona

Gereczné Deák Zsuzsanna Éva

Horváth Henrietta

Ótott-Kovács Réka (A legmagasabb pontszámmal)

Kovács Alexandra Ildikó

Kovács Bettina

Sárkány Gabriella

Vecseri Zita

Mesterképzés:

Dinnyés Katalin Julianna

Az ösztöndíjak átadása után egy fogadást is tartottak a hallgatók tiszteletére, melyen Döbör András dékán sok sikert kívánt a továbbiakhoz.

Szívből gratulálunk a díjazottaknak!

A fotók az alábbi linkről letölthetők: https://www.flickr.com/photos/jgypk/albums/72157700987525521

Galéria:

nemzeti_felsooktatasi_osztondij_atado