Nemzetközi kapcsolatok

„Introduction to E-health”- ingyenes online kurzus az EUGLOH partneregyetemek hallgatói számára (Bachelor, Master, PhD)

2020. július 30.

A Lundi Egyetem egy további 7,5 kredites EUGLOH online kurzust indít a félévben "Introduction to E-health" címmel, ezúttal valamennyi érdeklődő SZTE-s hallgató számára.

A kurzus során megismerheted az egészségügyi folyamatokban alkalmazott ’e-health’ rendszerek alapkoncepcióit és hozzáadott értéküket. Ezen felül ismerkedhetsz folyamatanalízisekkel, és egészségügyi információbiztonságról, valamint az általános e-health kutatásokról is tájékozódhatsz.

A kurzuson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A regisztráció határideje augusztus 20.

Részletes leírás, regisztrációs felület: https://www.eugloh.eu/events/introduction-to-e-health