jgypk_fejlec_arnyek2

A Gyakorlóiskolák Iskolaszövetségének konferenciái a JGYPK-n - Galériával

2024. április 12.

Április 11-én a kari tanácsteremben Dr. Döbör András dékán a megnyitón köszöntötte a Gyakorlóiskolák igazgatóinak konferenciáját, amelyet 2024. április 11-12. között rendeztek meg az SZTE gyakorlóiskolái.

A rendezvény keretében Dr. Fizel Natasa, az API intézetvezetője mutatta be az intézet által gondozott Módszertani Közlemények című folyóiratot, mint fontos szakmai-módszertani fórumot, és mint publikációs lehetőséget az ország gyakorlóiskolai pedagógusai számára. A konferencia – amelynek egyik helyszíne a kar főépülete – az „SZTE JGYPK 150 éve a pedagógusképzésért” jubileumi rendezvénysorozatához kapcsolódik. Az igazgatók tanácskozása április 12-13 között a Vezetőtanítók- és tanárok XV. országos módszertani konferenciájával folytatódott, amelyen 22 gyakorlóintézmény 150 pedagógusa vesz részt.

Galéria a megnyitóról:

Gyakorlóiskolák konferencia