foep_nappal

“A múlton épül fel a jelen és a jövő” című Iskolatörténeti Kiállítás - Videóval és Galériával

2023. október 20.

A 70/110 éves Szegedi Bárczi Gusztáv EGYMI, Óvoda és Általános Iskola a 150 éves Juhász Gyula Pedagógusképző Karral együttműködésben tisztelettel meghívja Önt “A múlton épül fel a jelen és a jövő” című Iskolatörténeti Kiállítás megnyitójára, melyet 2023.11.06. 15:00 órai kezdettel tartunk a a JGYPK Hattyas sori Campus 6-os épület 6017-es terem és folyosóján (6725 Szeged, Hattyas u.10. ).

Program:

Kiállításmegnyitó

A megjelenteket köszönti: Döbör András dékán

Kiállítás megnyitó műsor:

Bartók Béla 44. hegedű duó kötetből: Tót nóta, Burleszk, Katona nóta, Párnástánc

Közreműködik Scheinpflug Emma és Soós - Kirnyák Melinda

Saját versét mondja el Szikora Ádám - a Szegedi Bárczi EGYMI gyógypedagógusa, az SZTE JGYPK Gyógypedagógus-képző Tanszék korábbi hallgatója

Beszédet mond:

Plesovszkiné Ujfaluczki Judit

Szegedi Tankerületi Központ Igazgatója

Mucsiné Erdei Mónika

Szegedi Bárczi Gusztáv EGYMI, Óvoda és Ált.Isk. Igazgatója

Dr Varga Imre címzetes főiskolai tanár

SZTE JGYPK API Gyógypedagógus-képző Tanszék

A kiállítást bemutatja Koczó Zita gyógypedagógus, a kiállítás kurátora.

A megnyitó után lehetőség nyílik a kiállítás megtekintésére az épület folyosóján, majd a jelenlévők kötetlen beszélgetésen vehetnek részt a Bárczi - teaházzá változó 6017-es teremben.

Kérjük részvételi szándékát az alábbi űrlapon jelezze: https://forms.gle/AJdgbRgCLWdC2sDZ9

A-multon-epul-fel-a-jelen-es-a-jovo_meghivo

Videó:

“A múlton épül fel a jelen és a jövő” című Iskolatörténeti Kiállítás