foep_nappal5

Az Alkalmazott Humántudományi Intézet oktatóinak könyvbemutatója - Fotógalériával és videóval

2023. május 08.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Alkalmazott Humántudományi Intézete szeretettel vár minden érdeklődőt az Intézet oktatóinak közös könyvbemutatójára.

Időpont: 2023. május 16. (kedd) 14 óra

Helyszín: SZTE JGYPK Tanácsterem - Szeged, Boldogasszony sgt. 6.

Galéria:

Az Alkalmazott Humántudományi Intézet oktatóinak könyvbemutatója

Videó:

Bemutatott kötetek:

Juhász Valéria 2023. A beszédfejlődés segítése és a nyelvi tudatosság fejlesztése a sikeres olvasásért, a jó tanulásért. Szeged: JGYF KIADÓ.

Juhász Valéria, Kegyesné Szekeres Erika (szerk.) 2022. Többnyelvűség és oktatás. Szeged: JGYF Kiadó

Bakti Mária és Szarvas Júlia (szerk.) 2023. Első lépések a környezetismeret angol nyelven történő tanítása felé az általános iskola 3. és 4. osztályában. Szeged: JGYF Kiadó

Alkalmazott_Humantudomanyi_Intezet_konyvbemutato_2023

• ápr