31. TRAPP NAP - Galériával és videóval

2023. április 21.

Időpont: 2023. április 26. (szerda) 09:00 óra

Helyszín: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok (6725, Szeged, Topolya sor 3.)

A Szegedi Tudományegyetem idén is megrendezi a három évtizedes múltra visszatekintő sporteseményét, a Trapp Napot. Olimpiai érmesek, szegedi sztársportolók és lézerfegyveres ügyességi verseny is várja a 31. Trapp Nap résztvevőit. A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Testnevelési és Sporttudományi Intézete által szervezett rendezvényen a sporté, az egészségmegőrzésé lesz a főszerep. Az esemény megvalósítása, hagyományosan a végzős sport- és rekreációszervező hallgatók vizsgafeladata. Az idei rendezvény különlegessége, hogy több, élvonalbeli szegedi sportcsapat — köztük a Vidux-SZRSE férfi röplabdásai — is részt vesznek az eseményen. A programot játékos ügyességi feladatok, bemutatók és színpadi beszélgetések színesítik.

A megnyitón beszédet mond:

Dr. Forró Lajos, az SZTE JGYPK közkapcsolati dékánhelyettese,

Hajdúné Dr. Petrovszki Zita, az SZTE Testnevelési és Sporttudományi Intézet vezetője,

Dr. Tokodi Margaréta, SZTE Sportközpont vezetője.

- A Testnevelés és Sporttudományi Intézet tanulóinak kötelező a jelenlét!

- Az alábbi linken tudsz jelentkezni: https://forms.gle/EvbcX9iM8D7bAw2D9

- A szakok minden évfolyamának össze kell állítania egy 10 fős csapatot a játékos vetélkedőre!

- A játékos vetélkedő tagjai pólót kapnak.

- 8:30-9:00-ig tart a helyszíni végleges regisztráció és az első 70 belépő a Palánta salátabár felajánlásából 50%-os kuponban részesül!

- Menetlevél: Aki minimum 6 állomást teljesít a 10-ből, a nap végén karszalagot kap érte.

- A Trapp napon részt vevők ebédre jogosultak, amely idén sajtos-tejfölös lángos lesz!

- Az esti programokra minden JGYPK-s hallgatót szeretettel fogad a Vár Söröző és a Bárka!

- 19:30-tól a Vár sörözőben Sörpong bajnokság kerül megrendezésre, ahol DJ Lennard lesz a hangulatfelelős és SZTE-s kedvezmények várnak rátok!

- 23 órától a Bárkában folytatjuk az estét egy Jugyus bulival! A hangulatfelelős nem más lesz, mint: Robert Simon DJ. Mindenkit szeretettel várunk!

- A Trapp Nap-on kapott karszalag felmutatásával a Vár sörözőben egy Fény ital lehet a Tied, valamint kedvezményes bejutást biztosít a Bárka bulijába!

Trapp_nap_2023._04._20._legujabb

Galéria: