foep_nappal

SZTE Innovációs Díj Pályázat

2022. június 16.

A hagyományt követve idén is meghirdetésre került a SZTE Innovációs Díj Pályázat.

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

Pályázni, a tavalyi évhez hasonlóan az alábbi kategóriákban lehet:

·Leginnovatívabb TDK munkáért

·Leginnovatívabb PhD munkáért

·Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén

·Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén

·Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén.

A pályázati anyagot kizárólag elektronikus formában, az inno@szte.hu email címre 2022. június 30. (csütörtök) 24:00 óráig lehet benyújtani.

A 2022. évi díjátadására várhatóan az SZTE Innovációs Napján kerül sor.

A pályázatról bővebben a http://www.inno.u-szeged.hu/informacios-anyagok honlapon közétett pályázati felhívásban tájékozódhat vagy az Innovációs Igazgatóság munkatársainál az alábbi elérhetőségeken:

E-mail: gabor.szilvia@szte.hu, madarasz.daniel@szte.hu;

Telefon: +36 (62) 546-702