Tanszéki Erasmus+ koordinátoraink

Az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar tanszéki Erasmus+ koordinátorai


Név Intézet/Tanszék/Szakcsoport Elérhetőség
Balog Edit Modern Nyelvek és Kultúrák Tanszék
Orosz Szakcsoport
baloged@jgypk.szte.hu
Békési József Informatika Alkalmazásai Tanszék bekesi@jgypk.szte.hu
Benkő Zsolt István Technika Tanszék bzs@jgypk.szte.hu
Bucin Mihaela Román Nyelv és Irodalom Tanszék bucin@jgypk.szte.hu
Bakti Mária Modern Nyelvek és Kultúrák Tanszék
Angol Szakcsoport
bakti@jgypk.szte.hu
Döbörné Fizel Natasa Szociálpedagógus-képző Tanszék natasa@jgypk.szte.hu
Erdei Tamás Magyar és Alkalmazott Nyelvészeti Tanszék erdeit@jgypk.szte.hu
Gál Zsuzsanna Szakképzési, Felnőttképzési és Továbbképzési Intézet gal.zsuzsa@jgypk.szte.hu
Katona Zsolt Testnevelési és Sporttudományi Intézet kzs@jgypk.szte.hu
Nagy Angelika Művelődéstudományi Intézet nangi@jgypk.szte.hu
Prievara Dóra Alkalmazott Egészségtudományi és Egészségfejlesztési Intézet prievara@jgypk.szte.hu
Kórus Péter Tanítóképző Tanszék korpet@jgypk.szte.hu
Kovács Krisztina Ágnes Óvodapedagógus-képző Tanszék kovacs.k@jgypk.szte.hu
Benkő Zsolt István Általános és Környezetfizikai Tanszék bzs@jgypk.szte.hu

Krausz Anita

Gyógypedagógus-képző Intézet krauszanita@jgypk.szte.hu
Orosz Klára Rajz-Művészettörténet Tanszék oroszklara@jgypk.szte.hu
Rácz Lajos Alkalmazott Társadalomismereti és Kisebbségpolitikai Intézet raczl@jgypk.szte.hu
Maczelka Noémi Ének-Zene Tanszék maczelka@jgypk.szte.hu
Mitnyán Lajos Német és Német Nemzetiségi Tanszék mitnyan.lajos@jgypk.szte.hu
Tuska Tünde Szlovák Nyelv és Irodalom Tanszék tuska@jgypk.szte.hu