jugyuborito2

Mindenki másképp boldog - Dr. Mérő László

2024. március 21.

Időpont: 2024. március 25. hétfő 18.00

Helyszín: IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.

Előadónk: dr. Mérő László matematikus, pszichológus, az ELTE PPK és a Babeș–Bolyai Tudományegyetem professor emeritusa

Az előadás címe: Mindenki másképp boldog

Dr. Mérő László 5. alkalommal lesz a Mentorháló vendége!

Március 25-én, hétfőn este újra Mentorháló-előadás az IH-ban!

Vendégünk a sorozat eddigi történetének egyik legsikeresebb előadója és talán legkülönlegesebb színfoltja, DR. MÉRŐ LÁSZLÓ matematikus, pszichológus!

Sajátságos, fanyar humor, meghökkentő példák - az előadás témája a pozitív pszichológia egyik legfontosabb területe: a boldogság!

Ízelítőül egy Mérő-klasszikus az előadás témájáról: "időnként egészen jól érezzük magunkat a bőrünkben"

"Mérő művésze annak, hogy ne a problémára, hanem a megoldásra fókuszáljunk. Laza, könnyed stílusa, derűje, segíteni akarása olyan természetességgel párosul, ami szinte észrevétlenné teszi, milyen óriási tudás és felkészültség van minden egyes példája mögött."

Jegyek személyesen az IH Rendezvényközpontban és online, a https://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/list/event/MEROLASZLO240325 oldalon kaphatók. 530 helyünk már foglalt!

Erre az előadásra a Szegedi Tudományegyetem dolgozói és hallgatói SZTE-kártya felmutatásával kedvezményes jegyeket vásárolhatnak a rendezvény helyszínén, az IH Rendezvényközpontban.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Mero_Laszlo2