foep_nappal

Magyar Parasport napja az SZTE-n - Galériával és Videóval

2024. február 14.

A rendezvény időpontja: 2024. február 22. (csütörtök) 10 óra

A rendezvény helyszíne: SZTE Topolya sori Sportcsarnok (6725 Szeged, Topolya sor 3.)

A Magyar Paralimpiai Bizottság és a Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége, a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetséggel együttműködve, Egyetemünket is megszólította Lélekmozgató programjával.

Felhívásuk lényege, hogy 2024. február 22-én interaktív óra, játékos sportfoglalkozás keretében irányítsuk a figyelmet a magyar para -sportra, sportolókra.

Az IKIKK Harmadik Missziós Fejlesztések Klaszter munkatársai nevében tisztelettel meghívjuk az olimpia és paralimpia évében megrendezésre kerülő VII. Magyar Parasport Napjára, 2024. Február 22-én, 10.00 órától, a Sport és Egészségfejlesztési Program keretében szervezett, SZTE Topolya sori Sportcsarnokban megrendezésre kerülő Lélekmozgató programunkra(*).

Megtiszteltetés lenne számunkra, ha az SZTE Magyar Parasport Napja rendezvény színvonalát jelenlétével tovább emelné, hozzájárulva ahhoz, hogy az, valóban méltó, rangos eseménnyé váljon.

Magyar_Parasport_napja_plakat

Magyar Parasport napja az SZTE-n 2024