Országos neveléstörténeti pályázaton nyert I. díjat az Óvodapedagógus-képző Tanszék hallgatója

2020. március 05.

Hanák Adél elsőéves óvodapedagógus szakos hallgató I. helyezést ért el és publikációs különdíjban részesült a Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar Jubileumi Emlékéve alkalmából hirdetett „Óvodai élet, óvónői lét, óvónőképzés az 1960-as, 1970-es években” című neveléstörténeti pályázaton.

A díjat témavezetőjével, Dr. Kovács Krisztina docenssel együtt 2020. február 26-án a Brunszvik Teréz Szakmai Napon vehette át. A hallgató felkészítését Tímár Marietta gyakorlati képzésért felelős oktató is segítette. „Az álmok megvalósítása magyar óvónőként az 1960-as és 1970-es években Délvidéken” című tanulmányt a Képzés és Gyakorlat folyóirat szerkesztőbizottsága hamarosan megjelenteti.

20200226_122223

Gratulálunk!