Tájékoztató az oklevelek átvételének módjáról

2020. június 12.

Az új koronavírus fertőzés terjedésének megelőzése érdekében a Szegedi Tudományegyetem szervezésében megrendezésre kerülő hivatalos rendezvények megtartása kapcsán Rektor Úr - a Coronavírus Ügyi Operatív Bizottság egyetértésével - úgy döntött, hogy a 2019/2020-as tanévben megrendezendő diplomaosztók, ballagások megtartására a COVID-19 járványügyi veszélyhelyzetre tekintettel, sem zárt téren, sem külterületen nem kerülhet sor.

Tisztelt Hallgatók!

További információink erre vonatkozóan egyelőre nincsenek, amennyiben az ünnepség pótlására a következő félév során valamilyen lehetőség adódik, közleményben tájékoztatást adunk.

A záróvizsga időszak lezárását követően (2020. június 22-én) a Neptun rendszerben szereplő e-mail címükre az oklevél átvételére vonatkozó nyilatkozatot küldünk, amelyet kitöltve, válasz e-mailben vissza kell küldeniük nekünk. Kérjük, az e-mail címüket szíveskedjenek a saját Neptun oldalukon aktualizálni!

Amennyiben a nyilatkozatot bármilyen oknál fogva nem kapják meg, az a kari honlap híreiből vagy az alábbi linkről szintén 2020. június 22-től letölthető lesz: http://www.jgypk.u-szeged.hu/karrol/tanulmanyi-osztaly/tanulmanyi-nyomtatvanyok

Az elkészült okleveleket postai úton juttatjuk el, személyes átvételre nincs lehetőség!

Amennyiben a felvételi eljárás feltöltési határideje miatt (2020. július 9.) szükségük van az oklevél másolatára annak megérkezése előtt, szíveskedjenek e-mailben jelezni a Tanulmányi Osztály megadott elérhetőségei egyikén és intézkedünk a másolat eljuttatásáról.

Szeged, 2020. június 11.

SZTE JGYPK

TANULMÁNYI OSZTÁLY

• ápr