a-moszkvai-mszpi-diknkntesei-a-jgypk-n_46342451942_o-001

A moszkvai MSZPI diákönkéntesei a JGYPK-n + Képek

2018. december 21.

2018. december, 14-én, pénteken került sor a karunkra érkező moszkvai diák-önkéntesek küldöttségének fogadására, melynek helyszíne a kar főépületének Tanácsterme volt.

A 16 fős küldöttség soraiban 5 oktató érkezett, vezetőjük a Moszkvai Szociál-pedagógiai Főiskola (MSZPI) rektora, Prof. Dr. Melnyikov Dmitrij Alekszejevics volt.

Az (MSZPI) főleg alapképzési szakokon képez szakembereket az alábbi területeken: menedzsment, szociológia, pedagógia és gyógypedagógia, pszichológia, szociális munka, újságírás, állami és önkormányzati irányítás.

A találkozó fő célja - közvetlen szakmai kapcsolatok kialakítása az intézményeink közötti kulturális és képzési együttműködés megerősítése és kiszélesítése érdekében, amely 2012-től művészet-terápia szakos orosz hallgatók részképzése formájában folyamatos.

Fotók letöltése: https://www.flickr.com/photos/jgypk/sets/72157704832013294/

Galéria: