honlapra_3._6

Senior Hálózatüzemeltetési munkatárs - Szegedi Tudományegyetem Informatikai és Szolgáltatási Igazgatóság

A Szegedi Tudományegyetem Informatikai és Szolgáltatási Igazgatósága senior hálózatüzemeltetési munkatársat keres.

A munkatárs főbb munkaköri feladatai:

• Különböző gyártói eszközök (router, switch, AP stb.) felügyelete és üzemeltetése;

o pl. Aruba, MikroTik, Ubiquiti; HPE, Cisco stb.;

• az eszközökkel kapcsolatos adminisztrátori feladatok ellátása;

• az egyetemi rendszer működésének megismerése;

• az ISZI más részegységei feladatainak támogatása;

• új szoftver verziók/javítókészletek telepítése; javítások tesztelése

• rendszerdokumentációk készítése;

• felhasználói hibabejelentések kezelése, javítások ellenőrzésének támogatása, illetve javítások tesztelése;

• közreműködés a rendszer további fejlesztésében, új hálózati eszközök előkészítése és konfigurálása, konzultáció;

• támogatási szerződések kezelésének műszaki támogatása;

• eszközbeszerzés szakmai támogatása;

• kapcsolattartás a támogatást nyújtó cégekkel.

A pozíció betöltésének feltételei:

• Minimum középfokú IT szakirányú végzettség és IT hálózat üzemeltetésben szerzett, igazolható, legalább 2 év releváns munkatapasztalat

• hálózati ismeretek:

o MikroTik és Aruba (HP) hálózati eszközök mélyreható ismerete

o általánosan használt IPv4 protokollok és azok működési mechanizmusainak ismerete;

o OSI-referenciamodell pontos ismerete;

o vezeték nélküli megoldások ismerete;

o Layer 4 tűzfal működésének elvi ismerete;

o alap rendszergazdai ismeretek;

• Szisztematikus és elemző gondolkodás

• számítógépes ismeretek:

o Microsoft Windows asztali operációs rendszer és Office magas szintű ismerete;

o Linux operációs rendszer felhasználói szintű ismerete;

• szakmai angol nyelv középfokú ismerete;

• magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány).

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

• Linux alapú kiszolgálói rendszer üzemeltetési tapasztalat;

• felsőfokú angol nyelvtudás;

• „B” kategóriás jogosítvány;

• jó kommunikációs készség;

• nagyvállalati környezetben szerzett hagyományos és vezeték nélküli hálózat üzemeltetői tapasztalat;

• tapasztalat egy ticketing rendszer használatában;

• SQL nyelv ismerete;

• gyártói minősítések megléte; pl.: CCNA, MTCNA, ACSA stb.

A pályázati anyaghoz csatolandó:

• Fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz;

• motivációs levél.

Pályázat benyújtásának módja: allas.iszi@szte.hu

Pályázat benyújtásának határideje: 2024. 05.31.

Friss hírek

Friss hírek RSS

majusi_hirlevel

Júniusban több nagyobb rendezvényre is várunk Benneteket, tekintsd meg a májusi hírlevelet a részletekért!

GTK_hirlevel_boritokep_webrara_boritokep

A pályázati felhívás célja lehetőséget biztosítani a felsőoktatási tanulmányaikat folytató hallgatók részére annak érdekében, hogy közelebb kerülhessenek a biztosítási szakmához, megismerhessék a szakma 21. századi legfontosabb kihívásait.

GTK_hirlevel_boritokep_webrara_boritokep_1

Gyakornoki pozíciók, állásajánlatok, próbainterjúzási lehetőség, programajánlók. Hogy hol? A GTK Karrier Iroda áprilisi hírlevelében. Kattints a részletekért!

Kövess minket

facebook-icon3  insta-icon3  linkedin-icon3