2026. április 16-17. között Szarvason a Gál Ferenc Egyetem pedagógusképző kara és a GFE gyakorlóintézménye közös szervezésében valósult meg a „Tanuld és Tanítsd a jobbat!” országos környezetismeret és testnevelés tanítási verseny.
A versenyen két hallgatónk vett részt környezetismeret kategóriában:
Págerné Bors Edit Irén (felkészítői Varró Mária és Árvainé Libor Ildikó) III. helyezést;

Faragó-Balázs Nóra (felkészítője Lovai Róbert) IV. helyezést ért el.

Gratulálunk az elért eredményekhez!
További információ IDE KATTINTVA elérhető
Forrás: Facebook