Nemzetközi hírek

1 [2]
2020. július 06.

A Portói Egyetem szervezésében 3 napos workshopon vehetnek részt a Szegedi Tudományegyetem hallgatói. A feladatokban a 2030-as évtized és a fenntartható fejlődési célok előrevetítésében olyan társadalmi problémákra kereshettek innovatív megoldásokat, mint a társadalom elöregedése, a klímaváltozás és a polgárság.

2020. július 06.

A Tempus Közalapítvány által koordinált felsőoktatási ösztöndíjprogramok keretein belül az ösztöndíjas kiutazások 2020. 06. 25. naptól újra megvalósíthatók, az adott célország beutazási rendelkezéseinek, továbbá a mindenkor hatályos hazai járványügyi intézkedéseknek és a küldő, illetve fogadó intézmények irányelveinek, valamint a fogadó intézmény fogadókészségének a figyelembevételével.

1 [2]