Tanulás határok nélkül

2019. február 04.

Most újabb nagyszerű előadással folytatódik a 21. század "megértését" célzó sorozatunk - vendégünk dr. Majó Petri Zoltán egyetemi docens, az SZTE GTK Távoktatási Bizottság elnöke.

Időpont: 2019. április 2. kedd 18 óra

Helyszín: IH Rendezvényközpont (6721 Szeged, Felső Tisza-part 2.)

Az előadás címe: Tanulás határok nélkül: hol és hogyan tanulnak az ezredforduló után született diákok?

Dr. Majó-Petri Zoltán közgazdász, a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának egyetemi docense. 2016-tól a Szegedi Közlekedési Kft. ügyvezető igazgatója. Tudományos és oktatói munkája mellett 2004-től 2010-ig az SZTE fejlesztési Igazgatója, a József Attila Tanulmányi és Információs Központ (JA/TIK) fejlesztési igazgatója, 2011-től 2014-ig az SZTE gazdasági és műszaki főigazgatója volt. Tudományos szakterülete az információs társadalom gazdaságának és a humán erőforrás-menedzsment kapcsolatrendszerének kutatása. Az SZTE Információs Társadalom Gazdasága kutatócsoport alapító tagja. Az SZTE GTK Távoktatási Bizottságának elnöke.

Facebook esemény