00003_20211115_X14_2503

A leginspirálóbb és legbefolyásosabb magyar nők egyike, PISTYUR VERONIKA Szegeden!

2023. március 21.

Kihagyhatatlan előadás következik a 21. század vezetőiről - a Mentor(h)áló hétfő esti vendége a leginspirálóbb és legbefolyásosabb magyar nők egyike, PISTYUR VERONIKA!

Egy kedves vendégünk az alábbi szavakkal ajánlotta ismerőseinek Pistyur Veronika előadását:

"Ha akartok valamit az élettől, hagyjátok magatokat inspirálni! Általa érdemes!"

Pistyur Veronika a magyarországi startup-mozgalom kiemelkedő alakja, a LogMeIn, a Prezi és a Ustream által alapított non-profit szervezet, a Bridge Budapest egyik megálmodója, társalapítója és ügyvezetője, az Oktogon Ventures partnere, a Magyarországról induló sikertörténetek építésének egyik hazai kulcsfigurája.

Pistyur_Veronika_plakat_kicsi

Pistyur Veronikát a Forbes magazin 2021-ben, 2022-ben és 2023-ban is az üzleti világ legbefolyásosabb magyar női közé választotta.

Az RTL nagysikerű "Cápák között" c. sorozatának üzleti tanácsadója, a legjobb, gyerekeket fejlesztő kezdeményezéseket támogató Edisonplatform egyik ötletgazdája és támogatója. Alapítója a Hősök Tere mozgalomnak, tagja a Szeretem Magyarországot Klubnak, osztályfőnök volt a Színház- és Filmművészeti Egyetemen, nők és vállalkozások mentora - elképesztően sokoldalú és nagy teherbírású vezető.

A tavaszi évad előadásai közül ezért nem véletlenül ajánljuk az érdeklődők figyelmébe Pistyur Veronika március 27-i Mentor(h)álós előadását.

Határozottan gondoljuk, hogy a tavaszi évad egyik kiemelkedően inspiráló előadását hallhatjuk tőle!

Az előadás időpontja: 2023. március 27. hétfő 18.00

Az előadás címe: Milyenek azok a cégek, ahol a gyerekeink is szívesen dolgoznának majd?

Az előadás helyszíne: IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.

Előadásában a jelen és jövő vezetőiről mesél - vezetőkről, akik "szeretnének hatással lenni a világra", akiknek "tudatos, hosszútávú stratégiájuk van arra, mit hagynak hátra maguk után".

Kik ezek a vezetők? Mit gondolnak a világról, amiben élünk? Van-e hosszú távú víziójuk? Milyen értékek jellemzik őket?

Milyen nyomot szeretnének hagyni akkor, amikor olyan munkahelyeket építenek, ahova nem tűnik kidobott időnek minden nap bejárni, és ahol azt érezhetjük, értelmes munkát végzünk?

Megértik-e, hogy létrejöhetnek ma élhető és szerethető munkahelyek úgyis, hogy nem szükséges választani a profit és a jószándék között?

Olyan élhető és szerethető munkahelyekről is mesél majd, ahová "nem tűnik kidobott időnek minden nap bejárni, és ahol azt érezhetjük, értelmes munkát végzünk".

Hogyan mutathatunk példát a felnövekvő generációk számára?

Milyenek lesznek, milyenek legyenek azok a munkahelyek, ahol a gyerekeink is szívesen dolgoznának majd?

"Tudunk-e értőbb, figyelmesebb, büszkébb, tudatosabb, nyitottabb, átláthatóbb, hatékonyabb, versenyképesebb és szerethetőbb világot építeni?"

A tavaszi évad meghatározó előadása, a tavaszi évad meghatározó előadója - március 27-én, hétfőn az IH-ban.

Jó szívvel ajánljuk minden korosztálynak, és minden szférából (üzleti, állami, non-profit) érkező vendégünknek.

További részletek és jegyek: https://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/PISTYUR230327

Erre az előadásra a Szegedi Tudományegyetem dolgozói és hallgatói SZTE-kártya felmutatásával kedvezményes jegyeket vásárolhatnak a rendezvény helyszínén, az IH Rendezvényközpontban.