00003_20211115_X14_2503

Kozma-Vízkeleti Dániel: Búcsú a mamahoteltől és papabanktól

2022. október 17.

Jövő szerdán búcsút intünk a mamahotelnek!

Az idei ősz bombabiztos sikerelőadója, Kozma-Vízkeleti Dániel október 26-án, szerdán este egy igazi slágertémával tér vissza a Mentor(h)áló Pedagógiai esték c. sorozatába!

kozma-vizkeleti-daniel-bucsu-a-mamahoteltol-es-papabanktol

Már az előadás címe is beszédes: Búcsú a mamahoteltől és papabanktól

Előadónk Kozma-Vízkeleti Dániel kiképző család-pszichoterapeuta, klinikai szakpszichológus, aki már 3 alkalommal is frenetikus sikerű előadást tartott a Mentor(h)áló vendégeként!

Hogyan történik/történhet a szülői házról való leválás folyamata?

Mi ebben a felnövekvő nemzedék életfeladata?

Hogyan búcsúzhat el a szülői nemzedék több évtizedes életfeladatától, melybe eddig energiái döntő részét fektette?

Mi segít a szintlépésben, az életfeladatok beteljesítésében, a személyes felelősség vállalásában?

Kirepülés a mamahotelből, búcsú a papabanktól - a felnőtté válás, a saját lábunkra állás egyik legnehezebb időszaka, mérföldköve ez. Érzékeny, de egyre több családot érintő téma következik - humoros "csomagolásban"!

További részletek és jegyek: https://www.ihrendezvenykozpont.hu/programok/kozma-vizkeleti-daniel-bucsu-a-mamahoteltol-es-papabanktol.html

Az előadásra a Szegedi Tudományegyetem dolgozói SZTE-kártya felmutatásával, hallgatói pedig diákigazolvány felmutatásával kedvezményes jegyeket vásárolhatnak a rendezvény helyszínén, az IH Rendezvényközpontban.