foep_nappal

Komplex digitális modellváltás - Kézségfejlesztő képzések egyetemi hallgatóknak és dolgozóknak

2022. október 17.

2022-2026 között a Szegedi Tudományegyetem célja a gyakorlati képzéseket, a képzési innovációt, a képzésfejlesztést, az intelligens szakosodást, az ügyfélélmény növelését, a vállalkozási készségek fejlesztését, az agilis munkaerőpiaci illeszkedést, a nemzetköziesítést és a kiszolgáló infrastruktúra energiahatékonyságát segítő digitális fejlesztések megvalósítása. A fejlesztések támogatója a „Komplex Digitális Modellváltás - Intelligens fokozatváltás” projekt, melyre a Szegedi Tudományegyetem az RRF2.1.2-21 - Gyakorlatorientált felsőfokú képzések infrastrukturális- és készségfejlesztése pályázati felhívás eredményeként nyert támogatást.

Bővebb információ IDE kattintva.

A plakát IDE kattintva letölthető.

RRF_212_KEPZESEK_2022_osz-1

RRF_212_KEPZESEK_2022_osz-2