foep_nappal

Talent ösztöndíj, Kiválósági Lista és Vállalati ösztöndíjak - 2022

2022. március 31.

Ebben a tanévben is kiírásra került a Talent ösztöndíj és a Kiválósági Lista, illetve a Vállalati ösztöndíjak.

TALENT – A Kiválósági lista

Kiváló tanulmányi eredményeket értél el? Büszke vagy eddig elért tudományos és kutatási eredményeidre, TDK, OTDK sikereidre? Kiemelkedő eredményt értél el a sport vagy a művészet területén?

Pályázz a TALENT ösztöndíjra és a kiválósági listára! A pályázatot tanévenként egyszer hirdeti meg a Szegedi Tehetséggondozó Tanács Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzatával, és a Pro Talentis Universitatis Alapítvánnyal együttműködve az SZTE-es hallgatók számára. A nyertesek egyszeri 20 ezer és 100 ezer forint közötti összegre jogosultak.

A Kiválósági Listára három fő kategóriában lehet pályázni: graduális képzésben résztvevők (ezen belül tudományterületenként alkategóriákban), sportolók, művészek jelentkezhetnek. A pályázat a MODULO rendszerén keresztül adható be.

Jelentkezési, beadási határidő: 2022. április 25.

A pályázati kiírás, a kitöltési útmutató és a szempontrendszer az alábbi linkekre kattintva tölthető le:

Pályázati kiírás >>>

Kitöltési útmutató és a szempontrendszer >>>

Talent_kivalosagilista_2022

Vállalati ösztöndíjak

Évről évre egyre több vállalkozás tartja fontosnak a tehetséggondozást, így a nálunk megpályázható vállalati ösztöndíjak száma folyamatosan nő. A támogató cégek profilja sokszínű, így az egyetemi hallgatók saját érdeklődési körüknek megfelelően találhatnak lehetőségeket.

A 2021/2022-es tanév vállalati ösztöndíjaira 2022. április 25-ig lehet pályázni.

A pályázat a MODULO rendszerén belül adható be a Talent ösztöndíj űrlapjához csatolt űrlapon.

Kitöltési útmutató >>>

A részletes pályázati felhívások PDF-ben letölthetők a Junior Akadémia honlapjáról.

Banffi