foepulet_jgypk1

Bagi Bernadett gyógypedagógia szakos hallgató nyerte a „Szép magyar beszéd” verseny kari fordulóját - Galériával

2022. március 22.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Karán 2022. március 21-én került megrendezésre a Kazinczyról elnevezett „Szép magyar beszéd „verseny kari fordulója.

A verseny díjazottjai:

1. helyezett: Bagi Bernadett (SZTE JGYPK Gyógypedagógus-képző Intézet)

2. helyezett: Benkó Emese (SZTE JGYPK Gyógypedagógus-képző Intézet)

3. helyezett: Labádi Júlia (SZTE JGYPK Alkalmazott Pedagógiai Intézet) és Fekete Krisztina (SZTE JGYPK Gyógypedagógus-képző Intézet).

A versenykiírás értelmében Bagi Bernadett képviseli karunkat a 2022. évi Kazinczyról elnevezett „Szép magyar beszéd” verseny 50. országos döntőjén, melynek az idei tanévben is a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Vitéz János Tanárképző Központ Óvó- és Tanítóképző Tanszéke ad otthont Esztergom városában 2022. május 13-án.

Gratulálunk a résztvevőknek!

Galéria: