foep_nappal

AMAAL Pályázati felhívás

2022. március 01.

Az MTA Amerikában dolgozó Külső Tagjai által alapított Amerikai Magyar Akadémikusok Alapítványa (AMAAL) az ITM és az NKFIH támogatásával ismételten meghirdeti fiatal magyar kutatók, posztdoktori kutatók és doktori iskolai hallgatók részére létrehozott támogatási lehetőségeket.

Ezúton szeretnénk figyelmébe ajánlani az MTA Amerikában dolgozó Külső Tagjai által alapított Amerikai Magyar Akadémikusok Alapítványa (AMAAL) által - az Innovációs és Technológiai Minisztérium és az NKFI Hivatal támogatásával - meghirdetett fiatal magyar kutatók, posztdoktori kutatók és doktori iskolai hallgatók részére létrehozott alábbi támogatási lehetőségeket:

- AMAAL PhD hallgatói konferencia részvételi ösztöndíj

- AMAAL posztdoktori konferencia részvételi ösztöndíj

- Amerikai Magyar Akadémikusok Alapítvány Fiatal Kutatói díj.

Pályázatok benyújtása:

A pályázatokat e-mailen szükséges megküldeni az AMAAL Kuratórium elnökének, Prof. Tigyi Gábornak a gtigyi@me.com postafiókcímre 2022. március 15. napig.

A pályázati felhívás IDE kattintva letölthető.