foep_nappal

Görög Ibolya lesz a Mentor(h)áló kedd esti vendége!

2022. május 02.

A Pedagógiai esték eddigi történetének legsikeresebb előadója, Magyarország vitathatatlanul legtapasztaltabb és legnépszerűbb protokoll szakembere, Görög Ibolya május 3-án, kedden este újra visszatér a Mentor(h)áló színpadára!

A kedd esti előadás témája a nyaralás, mottója pedig: "...akárhogy is nyaralás, viselkedni azért kell."

Az előadás címe: Hurrá – nyaralunk!

Az előadás időpontja: 2022. május 3. kedd 18.00

Az előadás helyszíne: IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.

"Mennyit dühöngünk, ha valaki hozzánk túl közel teszi le a parton a törülközőt, ha túl hangosan beszélget a szaunában!

A horvát szálloda büféreggelijénél szégyenkezve félrenézünk, ha egy honfitársunk dugig rakja a táskáját zsemlével meg almával!

Fura, ha a cipőnket kint kell hagyni egy arab templom megtekintésekor.

Ha épp akkor megyünk be a kölni dómba, mikor szertartás van, mit is kell csinálnunk?

Mit vegyünk fel a repülőútra, ha tudjuk, hogy egy napot utazunk?

Meg kell-e ismerkedni a másik magyar családdal, ha összefutunk velük álmaink szigetén?

Mert mindannyian tudjuk, hogy akárhogy is nyaralás, viselkedni azért kell."

Aki ott volt velünk Ibolya eddigi 4 telt házas szegedi előadásán, az tudja, most is kivételes esti feltöltődésre, igazi energiabombára számíthat! Akinek eddig még nem volt szerencséje Ibolyát hallania, most számára is itt a lehetőség!

Ismeretterjesztés elképesztően sok humorral fűszerezve, igazi feltöltődés, tanulás és szórakozás vár ránk ezen az estén is. KIHAGYHATATLAN ÉLMÉNY!

Az előadásra a Szegedi Tudományegyetem dolgozói SZTE-kártya felmutatásával, hallgatói pedig diákigazolvány felmutatásával kedvezményes jegyeket vásárolhatnak a rendezvény helyszínén.

További részletek: https://www.ihrendezvenykozpont.hu/programok/gorog-ibolya-hurra-nyaralunk.html