foep_nappal5

30. TRAPP NAP - Fotókkal és videóval

2022. április 26.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Testnevelési és Sporttudományi Intézete tisztelettel meghívja Önt a 30. TRAPP NAPRA.

Időpont: 2022. április 27. (szerda) 09:00 óra

Helyszín: SZTE TSTI Topolya sori Sportcsarnoka (6725 Szeged, Topolya sor 3.)

Az eseményt megnyitja:

Dr. Forró Lajos, az SZTE JGYPK közkapcsolati dékánhelyettese,

Hajdúné Dr. Petrovszki Zita, az SZTE TSTI intézetvezetője.

A három évtizedes múltra visszatekintő esemény megnyitója után, az SZTE jelenlegi és korábbi olimpiai érmes hallgatói közül, Kárász Anna, olimpiai és világbajnok kajakos, Kónya Zsófia, olimpiai bronzérmes gyorskorcsolyázó és Nagy Péter olimpikon súlyemelő vesz részt egy bemutatkozó, motivációs beszélgetésen.

A nap során a Szegedi Tudományegyetem hallgatói sportvetélkedőkön mérik össze tudásukat egymással és a szegedi, profi női és férfi vízilabdázók csapatával. A rendezvényt tánc- és akrobatikus kosárlabda-bemutató is színesíti, valamint a katonai toborzósátorban repülőgép-szimulátor, az udvaron bikarodeó, íjászat, mátrix tájfutás és egy kiállított, motoros siklóernyő is várja a hallgatókat és a külsős érdeklődőket.

A részletes program az Intézet honlapján olvasható.

Galéria:

30. Tapp Nap

Videó:

• ápr
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)