foep_nappal

7/2021. (10.05.) sz. rektori-kancellári együttes utasítás az SZTE épületeiben megrendezésre kerülő rendezvényekre vonatkozó eltérő védekezési szabályokról

2021. október 06.

A Szegedi Tudományegyetem Szervezeti és Működési Szabályzata Szervezeti és Működési Rend Első rész I. fejezet 13. pontjában meghatározott jogkörünkben – az egészségügyi válsághelyzet során a Szegedi Tudományegyetemen alkalmazandó szabályokról szóló 6/2021. (10.01.) sz. rektori-kancellári együttes utasításban meghatározott maszkviselési szabályok változatlanul hagyása mellett – az SZTE épületeiben megrendezésre kerülő rendezvényekre vonatkozó eltérő védekezési szabályokról a következő utasítást adjuk ki:

7_2021_egyuttes_utasitas_a_rendezvenyekre_vonatkozo_eletro__vedekezesi_szabalyokrol

A dokumentum ide kattintva letölthető >>>