foepulet_jgypk1

Módszertani Közlemények: óvodapedagógus lapszám bemutató - Videóval

2021. november 19.

A JGYPK Alkalmazott Pedagógiai Intézete gondozásában megjelent a Módszertani Közlemények óvodapedagógus száma.

A lapszám bemutatója: 2021. november 24.

„A Módszertani Közlemények eredeti célja – akárcsak a Cselekvés Iskolájáé – az volt, hogy a tanítóság és a tanárság szakmai művelődését, fejlődését szolgálja új tudományos eredmények közlésével, módszertani jellegű publikációk közreadásával, valamint teret adjon a gyakorló pedagógusok írásainak is. Előbbieket elsősorban a szegedi egyetem, valamint a tanárképző főiskola szakemberei szolgáltatták, az utóbbiakat pedig gyakorló pedagógusok. Ez ezután sem lesz másképp, mindössze a célközönség bővül a lapalapító, a jelenlegi Juhász Gyula Pedagógusképző Kar képzési portfóliójának változása szerint.”

modszertani_kozlemenyek

Az esemény felvételről lesz megtekinthető.

Videó: