20201110_125347_0001_x10_1169_hdr

A XXXV. OTDK folytatódik! - OTDK Plusz Konferencia

2021. július 20.

Tekintettel arra, hogy a 35. OTDK online módon került megrendezésre 2021. tavaszán, az Országos Tudományos Diákköri Tanács célként jelölte ki, hogy a legjobbak számára megteremtse a személyes részvételű konferencia lehetőségét (amennyiben a járványügyi helyzet is lehetővé teszi), széles nyilvánosság biztosításával. Ennek érdekében hirdeti meg 2021. október 1-re a Testnevelés- és Sporttudományi Szekció OTDK Plusz elnevezésű eseményt.

A konferencia célja, hogy elősegítse a tagozati zsűrik által az idén tavasszal legjobbnak ítélt fiatal kutatók személyes kapcsolatépítését, tudományterületük kiemelkedő tudósaival , valamint az egymással való személyes találkozásokat, melyek a koronavírus okozta pandémiás helyzet következtében elmaradtak.

Az OTDK Plusz rendezvényen a résztvevők maguk közül, titkos szavazással választják ki a prezentációs díjra érdemes legjobb előadót. Az eredményt a zsűri jóváhagyását követően a szekció ügyvezető elnöke hitelesíti.

Az esemény a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Karán kerül megrendezésre.

További információ: