foepulet_jgypk

Módszertani Közlemények: lapszám bemutató - Galériával és videóval

2021. szeptember 07.

„A Módszertani Közlemények eredeti célja – akárcsak a Cselekvés Iskolájáé – az volt, hogy a tanítóság és a tanárság szakmai művelődését, fejlődését szolgálja új tudományos eredmények közlésével, módszertani jellegű publikációk közreadásával, valamint teret adjon a gyakorló pedagógusok írásainak is. Előbbieket elsősorban a szegedi egyetem, valamint a tanárképző főiskola szakemberei szolgáltatták, az utóbbiakat pedig gyakorló pedagógusok. Ez ezután sem lesz másképp, mindössze a célközönség bővül a lapalapító, a jelenlegi Juhász Gyula Pedagógusképző Kar képzési portfóliójának változása szerint.”

Időpont: 2021. szeptember 8. (szerda) 16.00

Helyszín: SZTE JGYPK (Boldogasszony sgt. 6.), Tanácsterem

A Módszertani Közlemények 2021. évi 1. számát Dr. Fizel Natasa főiskolai docens, az SZTE JGYPK Alkalmazott Pedagógiai Intézet vezetője mutatja be.

Moderátor: Dr. habil. Nóbik Attila (tanszékvezető egyetemi docens, SZTE JGYPK API Tanítóképző Tanszék)

Minden érdeklődőt szeretettel várunk a rendezvényre!

Videó:

Képek: