foepulet_jgypk

Indonéz hallgatók kezdték meg tanulmányaikat a JGYPK-n

2021. szeptember 13.

Az indonéz kormány idén először hirdette meg a kiválósági ösztöndíjprogramját (Indonesian International Student Mobility Awards - IISMA), amely egy szemesztert biztosít az indonéz hallgatók számára a világ legrangosabb egyetemein.

00023_20210907_X14_0337

A 2021/2022-es tanév első szemeszterében 10 indonéz diák folytathatja tanulmányait a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Karán. A Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság kollégái szeptember 6-tól egész hetes orientációs programsorozatot szerveztek, melynek keretén belül megtörtént a kari beiratkozásuk is. A hallgatók saját kutatási területük és érdeklődésük alapján választottak a számos felkínált angol nyelvű kurzus közül.

A Karon Dr. Döbör András dékán úr és Dr. Tarkó Klára oktatási és innovációs dékánhelyettes asszony köszöntötte a hallgatókat, majd Faragó Zita, a Tanulmányi Osztály osztályvezető asszonya, valamint a Külügyi és Innovációs Iroda kollégái tartottak számukra tájékoztatót az operatív feladatokról.

Sok sikert kívánunk a hallgatóknak!

• ápr
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)