fizikabw

Egyetemi felvételi előkészítő foglalkozások fizikából

2020. október 13.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Általános és Környezetfizikai Tanszéke, a Természettudományi és Informatikai Kar támogatásával felvételi előkészítő foglalkozássorozatot indít a 2020/21-as tanév 12. évfolyamos tanulói számára.

Az előkészítőre elsősorban azokat a diákokat várjuk, akik az SZTE Természettudományi Kar FIZIKA BSC, illetve az osztatlan tanárképzés FIZIKA-BÁRMELY szakára jelentkeznek, de a kapacitás erejéig szeretettel várunk minden, fizikából közép- vagy emelt szinten felvételizni szándékozó tanulót.

A foglalkozásokon tematikus módon kerülnek tárgyalásra a fizika érettségi témakörei – elsősorban feladatmegoldásokon, illetve kísérleti mérési feladatokon keresztül, tervezetten jelenléti oktatásban. Ez utóbbit a járványügyi helyzet módosíthatja.

A foglalkozássorozat 60 órás (10x6 óra)

Helyszín: SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar

Szeged, Boldogasszony sgt. 6., Fizika előadó (1154-es terem)

Az előadások időpontjai: 9.00-14.45 óra

2021. január 9. 2021. január 23. - Elméleti óra

2021. február 6. 2021. február 20. - Elméleti óra

2021. március 6. 2021. március 20. - Elméleti óra

2021. április 3. 2021. április 17.- Elméleti óra

2021. június x. 2021. június x. Mérési gyakorlatok, a szóbeli vizsgák előtt.

Oktatók:

Dr. Farkas Zsuzsanna, Dr. Kovács Attila, Dr. Mező Tamás, Dr. Sós Katalin, Tóth Károly

Az előkészítő ingyenes!

Jelentkezési határidő: 2020. december 1.

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk névvel, iskolával, a tervezett szak és az elérhetőség megjelölésével:

Aklán Betti (aklan.betti@szte.hu)

Maximális létszám: 30 fő