Egyetemi felvételi előkészítő foglalkozások fizikából

2019. szeptember 10.

A foglalkozásokon tematikus módon kerülnek tárgyalásra a fizika érettségi témakörei – elsősorban feladatmegoldásokon, illetve mérési feladatokon keresztül.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar

Általános és Környezetfizikai Tanszéke

a Természettudományi és Informatikai Kar támogatásával

FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ FOGLALKOZÁSSOROZATOT

indít a 2019/20-as tanév 12. évfolyamos tanulói számára.

Az előkészítőre elsősorban azokat a diákokat várjuk, akik az SZTE Természettudományi Kar FIZIKA BSC, illetve az osztatlan tanárképzés FIZIKA-BÁRMELY szakára jelentkeznek, de a kapacitás erejéig szeretettel várunk minden, fizikából közép- vagy emelt szinten felvételizni szándékozó tanulót.

A foglalkozássorozat 90 órás (15x6 óra)

Helyszín: SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar

Szeged, Boldogasszony sgt. 6., Fizika előadó (1154-es terem)

Az előadások időpontjai:

október 5., október 19., november 9., november 23., december 7., december 14., január 11., január 25., február 8., február 22., március 7., március 21., április 4., április 18.

9.00-14.45 óra

Oktatók és felkért előadók:

Dr. Farkas Zsuzsanna, Dr. Kovács Attila, Dr. Mező Tamás, Dr. Sós Katalin, Dr. Szatmáry Károly, Tóth Károly

Az előkészítő ingyenes!

Jelentkezési határidő: 2019. október 1.

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk névvel, iskolával, a tervezett szak és az elérhetőség megjelölésével:

Aklán Betti (akbetti@jgypk.szte.hu)

Maximális létszám: 30 fő