boritonyiltnap

Népszerű volt karunk a központi Nyílt Napon is - Galériával

2019. november 29.
November 28-án a József Attila Tanulmányi és Információs Központ adott otthont az SZTE Nyílt Napjának. A rendezvényen az egyetem összes kara képviselte magát.
Az ország minden részéből és a határon túlról is érkeztek diákok csütörtökön a TIK-be, ahol az érdeklődők feltehették kérdéseiket a szeptemberben induló képzésekkel kapcsolatban. A JGYPK standjánál a kar kollégái és hallgatói várták a fiatalokat, a Kongresszusi teremben pedig dr. Jancsák Csaba oktatási dékánhelyettes ismertette a képzési kínálatunkat. Itt dr. Döbör András dékán és Sutus Valentin, a Hallgatói Önkormányzat elnöke is köszöntötte a leendő Jugyusokat.

SZTE Nyílt Nap 2019 - JGYPK

• ápr
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)